МАН підвів підсумки обласного етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт

Як повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради, на ІІ етап конкурсу-захисту було подано 179 науково-дослідницьких проєктів від 178 учасників. Приємно вразило організаторів конкурсу те, що серед учасників були учні від закладів освіти 12 об’єднаних територіальних громад, у тому числі й новостворених, а також учні закладів освіти обласного підпорядкування й, навіть, студенти закладів фахової передвищої освіти.

 З 16 по 22 березня проходило заочне оцінювання конкурсних учнівських робіт журі, а з 23 березня по 01 квітня відбулися найцікавіші частини конкурсу – постерний захист й наукова конференція, які відбувалися на платформі «Zoom». Для сучасних школярів та студентів такий формат зовсім неновий!

 Під час постерного захисту учасники презентували перед журі свої науково-дослідницькі доробки, відповідали на критичні запитання й показали свої вміння відстоювати власну точку зору.

 Наукова конференція перетворилася на справжню наукову дискусію між юними науковцями, що дало змогу дізнатися не лише про деталі наукових результатів своїх конкурентів, а й зазирнути у їхні наукові плани на майбутнє.

Результатом такого масштабного інтелектуального змагання стали 125 переможців, а з них 39 найкращих представлятимуть Херсонщину на фінальному етапі конкурсу (м.Київ)!

 У минулому році юні науковці Херсонщини посіли 5 місце у фінальному етапі конкурсу-захисту, поступившись тільки Київській, Дніпропетровський, Харківській, Волинській областям.

Читайте також: Депутатська комісія рекомендувала розробити архітектурні типи для тимчасових споруд

Источник