Медики прифронтової громади отримали бронежилети

Медики прифронтовой громады получили бронежилеты

Бронежилети Запорізька обласна військова адміністрація отримала від громадської організації "Львівський оборонний Кластер".

Під час робочого візиту до Гуляйпільської громади, очільник Запорізької обласної військової адміністрації відвідав місцеві лікарні та передав бронежилети для медиків.

Про це повідомили у пресслужбі обласної адміністрації. Юрій Малашко вручив медикам 10 спеціальних бронежилетів вагою близько 4 кілограмів, які насамперед захищають спину та грудну клітку. Ці бронежилети Запорізька обласна військова адміністрація отримала від громадської організації "Львівський оборонний Кластер".

Керівник ЗОВА, зазначив:

Під час виконання своїх завдань медики зможуть захиститися від осколкових поранень, осколків скла тощо. До того ж вони дуже зручні в повсякденному використанні, не заважатимуть вільно рухатися та виконувати всі необхідні маніпуляції в медичному спецтранспорті. Сподіваємося, що найближчим часом буде деокупація і наші герої-лікарі повернуться до звичного життя та роботи. А поки що, завдяки їхній сміливості та витримці медична система продовжує працювати, навіть у прифронтових населених пунктах.

Нагадаємо, жителям окупованих сіл Запорізької області рашисти заборонили виходити з дому

Джерело

Новости Украины