Механік з Чернівецької області виготовляє баггі та ремонтує автомобілі для українських військових

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Суспільне Чернівці

Буковинець Денис Гаврилюк виготовляє баггіНевеликий легкий автомобіль високої прохідності для їзди по бездоріжжю та ремонтує автомобілі для українських військових. Чоловік їздить на передову, якщо у бійців немає змоги відправити авто в Чернівецьку область. Від березня 2022 року Денис відремонтував декілька десятків машин та виготовив 4 баггі.

Про це Денис Гаврилюк розповів Суспільному.

Волонтерити чоловік почав з перших днів повномасштабного вторгнення. Допомагає військовим з Чернівецької області. Свої баггі чоловік сам відвозить військовим на передову.

«Військові задоволені навіть більше ніж пікапом чи джипом. На баггі 12 людей виїжджало спокійно, у касках та бронежилетах. На них довозили провізію, комплекти все, що потрібно», – каже Денис.

Суспільне Чернівці

Суспільне Чернівці

Денис розповідає, що гроші на виготовлення баггі надсилають люди. Він виготовляє їх переважно з нових запчастин. Деталі моделюють на комп’ютері та вирізають їх за допомогою лазера.

«Найперша машина вийшла майже за 100 тисяч, бо багато чого для її виготовлення було у гаражі, дещо приносили знайомі. Зараз, коли почали купувати запчастини, одне баггі виходить за 140-150 тисяч», – каже Денис.

Суспільне Чернівці

Суспільне Чернівці

Баггі чоловік ремонтує самостійно, також займається ремонтом автомобілів. Якщо у військових немає змоги відправити машину в Чернівецьку область, чоловік їде у зону бойових дій, щоб відремонтувати її на місці.

«Кожна поїздка заряджає. Заряджає тим, що вони задоволені», – розповідає чоловік.

У повсякденному житті Денис ремонтує машини та квадроцикли.

Новости Украины