«Ми не боїмося»: Зеленський прокоментував вихід РФ із «зернової угоди»

"Мы не боимся": Зеленский прокомментировал выход РФ из "зернового соглашения"

Президент України Володимир Зеленський прокоментував вихід Росії із "зернової угоди". Він нагадав, що прямого договору з РФ Україна не підписувала.

Про це повідомив речник Зеленського Сергій Никифоров.

"У нас були дві угоди: Україна, Туреччина, ООН; інша угода – Росія, Туреччина, ООН. Тому, коли Росія каже, що вона зупиняє, – вона зриває свої домовленості з Генсеком ООН Гуттерішем і з президентом Ердоганом. Не з нами. У нас не було ніяких з ними домовленостей", — наголосив Зеленський.

Відтак, українська сторона запросить у ООН та Туреччини відповідь щодо ситуації, яка склалася.

"Я дав розпорядження нашому Міністерству закордонних справ, після офіційного сигналу Російської Федерації, підготувати наші офіційні сигнали до Організації Об’єднаних Націй і до Туреччини для того, щоб вони мені відповіли як президенту України, що вони готові продовжувати нашу ініціативу", — сказав Зеленський.

Президент наголосив, що чорноморський коридор має працювати незалежно від того хоче цього Росія чи ні.

"Навіть без РФ треба робити все, щоб ми могли використовувати цей чорноморський коридор. Ми не боїмося. До нас звернулися компанії, які є власниками кораблів. Вони сказали, що вони готові, якщо Україна відпустить, а Туреччина буде пропускати, – то всі готові продовжувати постачання зерна", — повідомив глава держави.

https://tsn.ua/ukrayina/mi-ne-boyimosya-zelenskiy-prokomentuvav-vihid-rf-iz-zernovoyi-ugodi-2372002.html

Джерело

Новости Украины