У Мелітополі дівчина з маленькими дітьми не змогла викликати таксі і йшла через усе місто пішки

В Мелитополе девушка с маленькими детьми не смогла вызвать такси и шла через весь город пешком

Оскільки в окупованому Мелітополі вкрай погано організовано роботу маршрутного транспорту по місту, таксі для багатьох стало вимушеною необхідністю. Хоча ціни за проїзд захмарні.

Маршрутки ходять містом за таким графіком, що виїхати на роботу або з роботи для багатьох просто неможливо. Зранку маршрутки забиті під зав'язку, а після 18:00 і зовсім не їздять. Тому для багатьох — таксі чи не єдиний спосіб дістатися додому. Маса скарг надходить буквально на всі служби таксі, які давно переоформили документи в російській податковій. Доплачувати доводиться навіть за виклик після 18.00.

Але таксі не тільки не працює, як за довоєнних часів, цілодобово, але навіть увечері викликати автомобіль дуже складно. Обурюються жителі Мелітополя в соцмережах. Іншого вибору їм фактично не залишила адміністрація окупаційної влади. Укотре городянка розповіла, як їй із маленькими дітьми довелося йти пішки з Бєлякова до Центрального ринку, оскільки жодна зі служб таксі просто не відповідала.

— Хочу поскаржитися на роботу таксі, — пише дівчина. Дзвониш у таксі о 20.00 район Бєлякова, пояснюю, що потрібна машина. Я з двома дітьми, їхати в бік Центрального ринку. Відповідають: машин поки що вільних у цьому районі немає, передзвоніть через 10-15 хвилин. Я дзвонила в Пан таксі, Таврія, Економ взагалі морозилися, слухавки не брали. За підсумком 21.30 не дочекавшись машини, довелося йти пішки додому, мені ще говорили в район Бєлякова ніхто не хоче їхати, далеко. Я що безплатно просила машину, все оплатилося б! Наведіть лад із перевізниками, то заздалегідь вони не хочуть приймати замовлення, якщо на 6 ранку потрібно, то ввечері не хочуть їхати куди їм не вигідно, начебто вони безкоштовно працюють.

Нагадаємо, ціни на таксі зашкалюють, бо окупанти обклали водіїв даниною. У гонитві за надзаробітками, їм байдуже, скільки годин доводиться мелітопольцям відпрацювати, щоб оплатити банальну поїздку додому.

Джерело

Новости Украины