«Мурашливі емоції». Тіна Кароль прогулялася Києвом «в об’єктив» (фото)

Тіна Кароль, Тіна Кароль стиль, Тіна Кароль образи, Тіна Кароль прогулялась києвом, Тіна Кароль пісні, Тіна Кароль виступила Фото: Тіна Кароль/Instagram | Тіна Кароль

Це перша фотосесія артистки на вулицях столиці з початку повномасштабного вторгнення.

37-річна українська співачка Тіна Кароль вперше за час повномасштабної війни прогулялась Києвом «в об’єктив». Про це артистка розповіла у своїх соцмережах.

У столиці України зірка сцени продемонструвала темно-синій костюм українського бренду Mazini. Її волосся було розпущене та спадало на плечі легенькими локонами. А на обличчі Тіни Кароль традиційно красувала червона помада.

«Мурашливі емоції під час цієї фотосесії, у центрі столиці. Це перша така прогулянка, в об’єктив, з часів війни. Незламні і нескорені», — підписала серію столичних знімків українська знаменитість.

Тіна Кароль прогулялась Києвом [+]

«У мене мурашки по шкірі», «Я забула, як дихати», «вільна», — пишуть підписники української співачки.

З початку повномасштабного російського вторгнення на українські землі Тіна Кароль активно веде воює на інформаційному та культурному фронтах. Вона поширює важливу інформацію та збори у своїх соцмережах з мільйонами підписників та виступає на благодійних концертах.

Тіна Кароль Тіна Кароль [+] Фото: Instagram tina_karol

Нагадаємо, Тіна Кароль показала архівне відео з початку своєї кар’єри.

Також Фокус писав про благодійний вчинок Тіни Кароль: співачка подарувала квартиру хлопчику з Маріуполя.