На Чернігівщині почали встановлювати ще один модульний міст, який передала Франція

На Чернігівщині розпочали монтаж ще одного модульного мосту від французьких партнерів.

 

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Чернігівській області на своїй сторінці у Facebook.

 

Наразі встановлюють балки прогонової будови. Попередньо було розібрано завали старого мосту та відремонтовано крайні опори, на які встановлюють нові конструкції.

 

 

Старий міст постраждав під час активної фази бойових дій на початку повномасштабного вторгнення окупаційних військ на територію Чернігівської області у 2022 році, коли 70% краю були окуповані ворогом. Після деокупації та розчистки території навесні тут був збудований тимчасовий об’їзд для пропуску транспорту.

 

 

Це вже другий модульний міст на цій дорозі. Попередній встановили у першій половині січня, наразі там йдуть роботи з облаштування підходів до штучної споруди.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ОСТРІ ТА ГОРОДНІ НЕЗАБАРОМ ВСТАНОВЛЯТЬ ФРАНЦУЗЬКІ СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ

 

Нагадаємо, загалом французька компанія "Matière" виготовила для Чернігівської області три мости завдовжки 68, 34,2 і 23 метри. Усі вони індивідуально спроєктовані для кожної локації.

Три збірні конструкції штучних споруд від французької компанії "Matière" приїхали в Україну на початку грудня і до кінця 2022 року їх планували встановити на локаціях.

 

Крім того, 26 січня біля Нового Білоусу встановили перший 30-метровий міст на дорозі місцевого значення, який надали французькі партнери з регіону Іль-де-Франс.

 

Зазначимо, в результаті бойових дій на Чернігівщині пошкоджено 680 км доріг державного значення та 26 мостів.

 

Фото — САД в Чернігівській області

 

Источник

Новости Украины