На Донеччині окупанти зруйнували та пошкодили 64 спортивні споруди

Серед них – спортивні споруди у Дружківці. Зокрема льодова арена та палац спорту.

З початку повномасштабного вторгнення в Україну російські окупанти зруйнували та пошкодили на Донеччині 64 спортивні споруди, а загальна сума збитків спортивній інфраструктурі області від рашистської агресії оцінюється попередньо більше ніж в 3,5 млрд гривень.

Таку статистику навів на брифінгу начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

Зазнали пошкодження 64 спортивні споруди, розташовані у Авдіївці, Бахмуті. Волновасі, Вугледарі, Дружківці. Костянтинівці, Краматорську, Красногорівці, Лимані, Маріуполі, Мирнограді, Покровську та інших містах. Серед них 12 стадіонів, три плавбасейни, дві льодових арени, два легкоатлетичних манежі, 16 спорткомплексів, 11 спортивних споруд ДЮСШ та інші об`єкти.

За даними управління, наведеними Володимиром Мициком, станом на 1 січня 2023 року в області налічувалось 2537 спортивних споруд різних категорій. Це на 1215 менше у порівнянні з минулим роком (більшість таких споруд зараз знаходиться на тимчасово окупованих територіях, а левова частка — 797 з 1215 — у Маріуполі).

 

Джерело

Новости Украины