На Донеччині розпочався конкурс творчих проєктів “Код Нації. Українська Сніжниця”

  Про всеукраїнський конкурс творчих проєктів “Код Нації. Українська Сніжниця” повідомляє управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.   Конкурс відбувається у рамках Національного фестивалю “Код Нації” з 05 грудня 2022 року по 16 січня 2023 року, налічує 16 номінацій та декілька жанрів, детальніше з якими ознайомитись Ви можете у Положенні чи розділі “Номінації”.Весь прибуток від внесків учасників йде на підтримку ЗСУ.   Щоб приєднатися до конкурсу зареєструйтесь за посиланням: https://www.contest.kod-natsii.com/

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України