На Львівщині водій збив велосипедиста (ФОТО)

Фото пресслужби поліції Львівської області

Поблизу Золочева, що на Львівщині внаслідок наїзду автомобіля травмований велосипедист. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівської області.

Автопригода сталася в четвер 3 листопада, близько 17.45, поблизу Золочева.

«Водій автомобіля «Богдан-211010», 25-річний житель Бродів, здійснив наїзд на велосипедиста, 47-річного мешканця одного з сіл Золочівського району», повідомили у прес-службі поліції.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди чоловік отримав тілесні ушкодження та був доставлений до медичного закладу.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

Поліція встановлює усі обставини події.

Як повідомлялося раніше, жителі Львівщини скаржаться на дороги із величезними тріщинами

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України