На очах у вояків та біля церкви: концерт з артистами в трусах і «підтанцьовка» президента

Обурення українців

В Україні громадяни повстали проти концерту, який показали наживо у День Незалежності України, 24 серпня. Українців обурив виступ Ольги Полякової та її танцюристів у трусах, реп відомого Потапа, російськомовна пісня гурту «Время и стекло», а також – Monatik та Верка Сердючка, яка викрикувала «Шо там». Свої негативні коментарі українці залишають на сторінці «Офісу Президента України» в соцмережі Facebook.

Як зазначається, сам концерт досить не поганий, він – чудовий. Одне але, його поєднали з тим, що це відбулося на офіційному заході, де смирно в ряди стояли вишукані військовослужбовці, а поруч розташована церква. Тобто, захід – офіційний. Військові – стоять у строю, присутні гості теж дотримуються правил офіційного заходу. І ось тут, розважальний концерт, який не сумісний із цим.

Користувачі інтернету пишуть, що даний концерт варто було проводити після закінчення офіційного заходу, де президент України Володимир Зеленський розповів про ситуацію на сході країни (режиму тиші та теперішнього перемир’я). Ось, на цьому, після розповіді та привітань, і варто було завершити офіційну частину (відпустити вояків і всіх присутніх). А потім – запросити всіх бажаючих подивитися концерт на окрему сцену, або майданчик.

Друга частина користувачів інтернету вважають, що Зеленський, таким концертом, відійшов від радянських («совковських») стандартів.

«Прекрасный праздник получился! Современный, а не совдеповский! Музыкальная история Украины была просто суперской! Я с самого начала знала, что найдут к чему придраться! А это значит, что было всё здорово!», — написала користувач FbОльга Горбашко.

«Концерт чудовий. Але, треба було його проводити не на очах вояків і не біля церкви. Просто, завершити офіційну частину, всіх відпустити. Потам, Монатік, реп Потапа, «Время и Стекло» — перебір. Олег Винник солідно виступив, Кароль, Білик, Могилевська 50 на 50, Полякова у трусах — то капець», — вражає Yulia Yurievna.

Раніше, видання 05366 писало: Україні виповнилося 29 років!

Офіс Президента України

Источник