Стало відомо, коли завершать ремонтувати Крюківський міст

Ремонт мосту

Вже з завтрашнього дня, 28 серпня, у Кременчуці запрацюють обидві смуги проїжджої частини Крюківського мосту. Це станеться о 05:00, передається на сайті Кременчуцької міської ради. 

Як зазначається, таким чином у Кременчуці завершаться ремонтні роботи на Крюківському мосту. Це станеться на два дні раніше, 28 серпня, а не як планувалося раніше – 1 вересня. Тому, вже завтра автомобілі та громадський транспорт пускатимуть через міст у звичайному режимі.

Ремонтувати деформаційні стики на мостовому переході АТ «Українська залізниця» почала з 29 липня, цього року. Дані стики перебували в аварійному стані. Планувалося, що ремонт може затягнутися до жовтня, але потім визначили інший термін – до 1 вересня.  

Крюківський міст не лише поєднує правий та лівий береги Кременчука, а є дорогою загальнодержавного значення. У зв’язку з цим, безперебійне курсування транспорту через міст є важливим для роботи не лише пересічних кременчужан, а й працюючих підприємств у місті.

Ремонт деформаційних стиків на Крюківському мосту завершено вже станом на сьогодні, 27 серпня. Нині відновлюють асфальтне покриття на місці проведення аварійно-відновлювальних робіт. Уже від завтра, 28 серпня, рух автотранспорту на Крюківському мосту буде відновлено.  

Раніше, видання 05366 писало: «Як та на чому: кременчужани дивуються, чому досі тримається Крюківський міст». А також: «Чутки підтвердилися: Крюківський міст у Кременчуці ремонтуватимуть до жовтня» та «В об’їзд Крюківського мосту: що чекає на кременчужан найближчим часом».  

Кременчуцька міська рада

Источник