ОСББ у Кременчуці не переймаються за опалювальний сезон

Осінь не за горами

У Кременчуці Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) не поспішають готувати внутрішньо будинкові системи до опалювального періоду. Про це повідомляє Кременчуцька міська рада.  

Як зазначається, нині ОСББ у Кременчуці готові до осінньо-зимового періоду лише на 21%. Головам ОСББ мають намір надіслати листи з проханням пришвидшити цей процес. Це є дуже важливим, щоб розпочати опалювальний період вчасно.  

На 74,6% готові до опалювального періоду об’єкти, які отримують теплоносій від Кременчуцької ТЕЦ. Майже на 100% готові об’єкти галузі освіти, на 70 % — об’єкти медичної галузі, на 80 % — галузі культури. А ще, більш, ніж на 90 % — житловий фонд (обслуговується управляючими компаніями).  

За словами заступника мера Валерія Декусара, голам ОСББ не варто зволікати з підготовкою до опалювального періоду. Також, їм слід вчасно отримувати паспорти готовності житлового фонду. 

«Якщо всі звернуться одночасно, працівники теплових інспекцій просто фізично не встигнуть перевірити готовність їх житлового фонду», — пояснив Валерій Декусар.  

Крім цього, у Кременчуці всім підприємствам, установам та організаціям радять завершити підготовку до осінньо-зимового періоду до кінця вересня. Тільки так, опалювальний сезон у місті може початися вчасно.  

Раніше, видання 05366 повідомляло: «Опалювальний сезон на Раківці може бути зірваний, — КВБЗ». 

Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

Источник