На Сумщині керівників ТОВ підозрюють у привласненні бюджетних коштів під час реконструкції школи

За інформацією: Суспільне Суми.

Фото: Сумська обласна прокуратура

За даними слідства, між управлінням капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації та директором товариства з обмеженою відповідальністю було укладено договір щодо реконструкції школи. Слідчі виявили, що директор товариства фактично не керував підприємством, а лише підписував документи. Натомість без жодних офіційних повноважень керівництво фірмою здійснював киянин. Він давав розпорядження працівникам та забезпечував виплату зарплати.

Після завершення реконструкції школи фактичний керівник організував внесення до офіційних документів неправдивих відомостей про обсяги виконаних робіт та їх вартість. Підписав же документи офіційний директор ТОВ. Слідчі вважають, що чоловіки здійснили привласнення бюджетних коштів за попередньою змовою.

Фото: прокуратура Сумської області

Директору ТОВ повідомили про підозру за фактом привласнення майже 623 тис. грн бюджетних коштів шляхом службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Фактичному керівнику повідомили про підозру за трьома статтями (ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України).

Читати ще

Читати ще 19 мільйонів у кишеню: сумських чиновників підозрюють у відмиванні грошей

Новости Украины