Непереможний Хабіб може стати тренером колишнього чемпіона UFC

Хабіб Нурмагомедов
/ Bloody Elbow

Титулований боєць Хабіб Нурмагомедов остаточно завершив свою професійну кар’єру. 32-річний росіянин готовий податись у тренери.

Джерело:

TMZ

Тренерська кар’єра

Після завершення кар’єри бійця Хабіб не лише встигає займатись домашніми справами, а й працювати з ексчемпіоном у середній вазі американцем Люком Ракхолдом.

Читайте також Хабіб отримав офіційну пропозицію від футбольного клубу з Росії

За словами самого 36-річного бійця, Нурмагомедов хоче продовжити співпрацю та зробити свій великий внесок в його успішне повернення.

Він хоче стати тренером року і бути наступним великим наставником, йдучи по стопах свого батька. Так завжди чинив його батько, він завжди був проникливим і добре розбирався в спорті. Думаю, Хабіб готовий взяти на себе цю роль,
– сказав Рокхолд.

Востаннє Люк виходив в октагон у липні 2019 року, коли побував у нокауті від Яна Блаховіча. До слова, зараз кар’єра бійця перебуває у кризовому стані. В останніх чотирьох поєдинках він зазнав трьох поразок.

Останній бій та нездійсненна мрія батька

  • Раніше президент UFC Дейна Уайт заявив, що Хабіб остаточно вирішив не повертатись у професійний спорт у статусі бійця.
  • Свій останній бій Нурмагомедов провів проти Джастіна Гейджі, у якому вже у другому періоді росіянин святкував перемогу. Хабібу вдалось зробити трикутник, коли він ногами захопив голову суперника. Як Джастін не намагався вибратись, але йому не вдалось.
  • 32-річному спортсмену з Росії так і не вдалось втілити мрію батька – стати непереможним бійцем із 30 звитягами в активі. Додамо, що 3 липня 2020 року від коронавірусу несподівано помер Абдулманап Нурмагомедов. Після чого мама Хабіба попросила сина більше не виходити у клітку.

Источник