Обстрілюючи цивільних, російські війська продовжують тактику терору на Херсонщині — перший заступник голови облради

За інформацією: Суспільне Херсон.

Херсонщина, площа у селі Білозерка, 3 березня 2023 р. Фото: Суспільне Херсон

Російські війська продовжують тактику терору на Херсонщині, обстрілюючи цивільне населення. Внаслідок російських обстрілів 17 березня дві людини з Бериславського району отримали поранення і одна з Херсонської громади, про це в етері загальнонаціонального марафону повідомив перший заступник облради Соболевський. Їм надають медичну допомогу.

За його словами, обстрілюючи дитячий садок в Білозерській громаді, адже там не було жодної військової цілі, Росія на Херсонщині продовжує тактику терору і воєнного злочину, щоб максимально залякати населення.

"Вони намагалися збільшити інтенсивність обстрілу, але на мою особисту думку, завдяки діям ЗСУ, які постійно проводять контрбатарейну боротьбу, обмежують для них використання дронів. Нам вдається стримувати тенденції і, навпаки, на деяких локаціях війська РФ практично не працюють. Але вони використовують ствольну артилерію, РСЗВ, міномети по більшості наших громад", говорить Соболевський.

Юрій Соболевський наголошує, що безпекова ситуація складна і радить не поспішати повертатися в місто. Насправді відновлюється критична інфраструктура і бізнес повертається. Велика кількість людей до громад стали повертатися, але це передчасно. Це ще небезпечно.

Що відомо

  • Протягом доби 17 березня російські війська з важкої артилерії, "Градів" 50 разів обстріляли Херсонщину, випустивши 237 снарядів, троє людей поранені.
  • На Херсонщині абсолютна більшість фермерів, аграрних підприємств і компаній, які займалися переробленням продукції, готові повертатися та працювати. Вони так само шукають ресурси, щоб відновити свою діяльність — Соболевський.
  • Голова Херсонської міської військової адміністрації своїм наказом скоротив комендантську годину у Херсонській громаді. До 17 березня (включно) 2023 року встановлено комендантську годину з 17:00 до 06:30. З 18 березня вона триватиме з 19:00 до 06:30.

Новости Украины