Партизани нагадують, що Вовчанськ — це Україна

За 50 днів до псевдоволевиявлення по місту розклеїли жовто-блакитні листівки.

У тимчасово окупованому Вочанську з’явилися партизани.

Вони розклеїли по місту листівки-попередження для всіх, хто думає брати участь у референдумі, призначеному начебто на 20 жовтня. 

Активісти руху «Жовта стрічка» нагадують окупантам, що Вовчанськ — це Україна, що прибічники росяін точно програють, а головний колаборант Харківщини Віталій Ганчев потрапить до української тюрми.

«Ігноруй референдум! Україна вже тут» — написано на листівках, які розповсюдили на тимчасово окупованиз територіях.

Нагадаємо, раніше партизани заявили про себе в інших окупованих містах Харківщини: Великий Бурлук, Дворічна, Шевченкове. В окупації залишаються близько 25% території Харківщини. До Вовчанська окупанти зайшли у перший день російської війни 24 лютого. 

Наприкінці минулого тижня окупанти заявили, що планують провести «референдум» у Вовчанському районі. Для цього збирали підписи для петиції. Прибічники окупантів поспішають із організацією, щоб уже 20 жовтня пройшли квазі-вибори. У бюлетенях обіцяють поставити два варіанти відповіді: «приєднання до Російської федерації або автономна незалежність».

Одночасно так звані референдуми можуть пройти на захоплених частинах Херсонської та Запорізької областей на півдні, а також на частково окупованих Донецькій та Луганській областях на сході України.

На Харківщині лишаються тимчасово окупованими більше 20% територій. Під окупацією РФ перебувають Шевченкове, Куп’янськ, Вовчанськ, Ізюм, Балаклія, Чкаловське, Великий Бурлук, Дворічна, Борова. Під час травневого контрнаступу ЗСУ вдалося відбити до 20 населених пунктів на півночі і північному сході Харківщини, зокрема Кутузівку, Старий Салтів, Перемогу, Шестакове, Руську Лозову, Питомник, Черкаські Тишки

 

Джерело