Перший пішов — жительку Мелітопольського району судитимуть за «дискредитацію армії рф»

Первый пошел - жительницу Мелитопольского района будут судить за "дискредитацию армии рф"

Окупанти все жорсткіше закручують гайки на захопленій Мелітопольщині. Будь-які прояви інакомислення жорстоко придушуються і при цьому рашисти не обмежують себе в засобах і методах.

Людей, які не захотіли зрадити Батьківщину і не встигли виїхати з окупованого регіону, викрадають, кидають до в'язниць, тортурами вибивають з них зізнання у страшних злочинах.

Навіть висловлювати свої думки вголос у Мелітополі вкрай небезпечно. Рашисти вибудували систему доносів, тож необережна фраза може стати приводом для переслідувань з боку "влади".

Окупанти не приховують, що проводять репресії проти мирного населення. Про затримання "диверсантів" і "терористів" із числа місцевих жителів вони рапортують практично щодня.

Далі — більше. У Мелітопольському районі на практиці почали застосовувати закон про відповідальність за дискредитацію російської армії.

Про це повідомила гауляйтер Якимівки Юлія Губанова. Вона розповіла, що мешканку Мелітопольського району притягнуть до відповідальності за адміністративною статтею. Поліцейські, мовляв, зібрали докази, а покарання визначить суд.

Нагадаємо, закон про дискредитацію ухвалили після початку так званої СВО, а в березні цього року його було посилено і розширено.

Залежно від тяжкості діяння, а по суті, від рішення "правоохоронців", порушника можуть притягнути до адміністративної або кримінальної відповідальності.

За безсторонні висловлювання про будь-яких учасників війни з Україною передбачена відповідальність до 15 років позбавлення волі. За адміністративку може бути призначено штраф до 5 млн руб. або покарання примусовими роботами до п'яти років.

Джерело

Новости Украины