Під час відступу з Харківщини підрозділи РФ втратили понад 50% особового складу

Також окупанти втратили 200 одиниць техніки.

Окупанти продовжують обстріли Харківщини.

Російські підрозділи втратили понад 50% особового складу, коли втікали з Харківської області. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

«За уточненою інформацією, під час відступу окупантів з Харківської області, підрозділи 11-го армійського корпусу зі складу Балтійського флоту збройних сил російської федерації втратили понад 50% особового складу та понад 200 одиниць військової техніки», — сказано у повідомленні.

Крім того, за інформацією Генштабу ЗСУ, 64-а окрема мотострілецька бригада Східного військового округу втратила понад 90% особового складу — це загиблі, поранені, дезертири та звільнені через відмову від участі в бойових діях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через поразку на Харківщині Росія посилює приховану мобілізацію — ISW

Техніку цієї бригади передають підрозділам прикордонної служби ФСБ Росії, військову частину готують до розформування.

Як повідомили у Генштабі ЗСУ, окупанти продовжують обстрілювати Харківську область. Протягом доби вони обстріляли на Харківському напрямку райони населених пунктів Козача Лопань, Гоптівка, Стрілеча, Висока Яруга, Вовчанськ, Гатище, Бударки, Дворічна, Куп’янськ та Кам’янка. Обстріли здійснювали з танків, мінометів та артилерії різних типів із території Росії.

Джерело