Під Сумами сільраду зобов’язали прибрати давнє сміттєзвалище

Поблизу села Кононенкове Сумського району органи місцевого самоврядування повинні ліквідувати стихійне сміттєзвалище.

Про це повідомив керівник апарату облдержадміністрації Ігор Кальченко відвідувачу під час особистого прийому громадян.

На прийом до керівника апарату звернувся житель села Кононенкове Сумського району стосовно відсутності реагування місцевої влади на неодноразові звернення заявника щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

Обласна влада раніше вже підіймала це питання. Профільним структурним підрозділом облдержадміністрації було направлено звернення до Косівщинської сільської ради щодо необхідності ліквідації стихійного сміттєзвалища, а працівниками Державної екологічної інспекції у Сумській області місцевому органу влади був наданий припис про усунення порушень, що потрібно виконати до першого травня цього року.

Заступник голови Косівщинської сільської ради Олег Кравченко запевнив заявника, що сміттєзвалище буде ліквідоване значно раніше.

Під час особистого прийому заявник отримав кваліфіковані роз’яснення та відповіді на всі інші порушені ним питання. Керівник апарату облдержадміністрації надав відповідні доручення окремим структурним підрозділам облдержадміністрації щодо оперативного опрацювання та остаточного вирішення звернення громадянина.

Источник