Пільги і виплати, яка соціальна підтримка передбачена для родин захисників у Вінниці

У Вінниці у «Ветеранському просторі» фахівці департаменту соціальної політики разом із його керівницею Валентиною Войтковою зустрілися з ветеранами та родинами Захисників і Захисниць. Представники міської ради розповідали, які соціальні гарантії, виплати та пільги можуть отримати ветерани, їхні сім’ї та родини полеглих Захисників і Захисниць від Вінницької територіальної громади. А також, які документи та довідки потрібно подати для оформлення того чи іншого виду соціальної підтримки.

Про це інформує Вінницька міська рада.

«Ми працюємо, аби здійснювати повний психосоціальний супровід родин, в яких є Захисники чи Захисниці. Тож просимо родини Вінницької громади, а також офіційно зареєстрованих ВПО, в яких є військовослужбовці, які знаходяться на фронті, або ж родини, які чи втратили своїх захисників, або ж вони є безвісти зниклими – звертатися до наших Управлінь соціального захисту населення. Вам запропонують заповнити анкету, де ви вкажете, якої саме допомоги потребуєте: чи то психологічної, чи юридичної, гуманітарної та інше», – говорить директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Члени родин Захисників і Захисниць можуть звертатися за телефонами:

50-83-89, 068-98-38-390 (Управління соціального захисту населення “Правобережне”, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 30, ІІ поверх),

50-86-71, 068-98-38-340 (Управлінні соціального захисту населення “Лівобережне”, м. Вінниця, вул. Замостянська, 7, ІІ поверх),

068-98-38-318 (Департамент соціальної політики Вінницької міської міської ради, м. Вінниця, вул. Соборна, 50, кім.101 “Громадська приймальня”).

Родини, які втратили Захисника чи Захисницю, можуть отримати допомогу

Безкоштовні медичні послуги у Вінницькому лікувально-діагностичному центрі

Продуктові набори до загальнодержавних та загальноміських свят

До 15 тис. грн відшкодування на стоматологічно-ортопедичне лікування

До 15 тис. грн відшкодування на самостійне санаторно-курортне лікування

60 безоплатних поїздок на місяць у муніципальному транспорті

Грошова допомога на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальний період

5 тис. грн відшкодування на оздоровлення неповнолітніх дітей

5 тис. грн допомоги для дітей, які йдуть до 1-го класу

1 тис. грн матеріальної допомоги для сім’ї до загальнодержавних та загальноміських свят

Також додатково до загальнодержавних заходів Вінницька міська рада надає допомогу в розмірі 25 тисяч гривень на поховання загиблих (померлих) у російсько-українській війні. Детальніше про це можна прочитати за посиланням.

Пільги і виплати, яка соціальна підтримка передбачена для родин захисників у Вінниці

Пільги і виплати, яка соціальна підтримка передбачена для родин захисників у Вінниці

Джерело

Новости Украины