Після масованого ракетного удару відключення світла є у більшості областей України — Зеленський

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Фото: Офіс президента

Станом на вечір 29 грудня відключення світла є у більшості областей України. Особливо складна ситуація на Київщині, Львівщині, Одещині, Херсонщині, Вінничині, Закарпатті та в Києві.

"Але це не порівняти з тим, що могло би бути, якби не наші героїчні зенітники та ППО. Із кожним таким ракетним ударом Росія лише глибше заганяє себе в глухий кут. Ракет у них стає все менше. Натомість статус найбільшого терориста у світі ще довго матиме наслідки для Росії та її громадян. І кожна ракета тільки закріплює, що все це має завершитися трибуналом. Саме так і буде", — сказав президент під час вечірнього відеозвернення.

Що відомо про ракетну атаку 29 грудня

29 грудня Росія здійснила десятий масований ракетний обстріл міст України. За попередніми оцінками, українська територія була атакована крилатими ракетами типу "Х-101/Х-555", "Калібр", "Х-22" та "Х-32", протирадіолокаційними ракетами "Х-31П", а також дронами "Shahed-131/136".

Всього було застосовано понад 11 дронів та 69 крилатих ракет, запущених зі стратегічних бомбардувальників "Ту-95МС, літаків "Ту-22М3" і кораблів чорноморського флоту РФ. Крім того, по українських містах у прифронтовій зоні були застосовані зенітні керовані ракети "С-300".

Внаслідок ракетних ударів руйнувань зазнали понад 18 житлових будинків, 10 об’єктів критичної інфраструктури у 10 областях.

Новости Украины