«Почуває себе краще»: дружина військового з Вінниччини, з грудей якого дістали гранату, розповіла про стан чоловіка

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Рентген знімок військового.Фото: Командування Медичних сил ЗСУ

Почуває себе краще та лікується, попереду реабілітація та відновлення. Так про стан військового, з грудей якого дістали нерозірвану гранату, розповідає дружина Юлія. Чоловік наразі у шпиталі. Як довго триватиме лікування, каже, поки не знають.

28-річний захисник Віталій родом із села Висока Гребля Городківської сільської громади Тульчинського району. До війни працював зварювальником. Повістку отримав у березні 2022. У жовтні його призвали на військову службу, розповідає Юлія.

Бойового досвіду до цього чоловік не мав.

Воював Віталій у районі селища Білогорівка на Луганщині. Саме там 2 січня й отримав поранення. У грудну клітину бійця потрапила граната ВОГ, яка не здетонувала. Ті, хто евакуйовував пораненого захисника з поля бою, про це не здогадувалися. Про вибухівку у тілі військового дізналися вже у шпиталі в Краматорську. Там Віталія оперували.

Фото: Командування Медичних сил ЗСУ

Діставав нерозірвану гранату з тіла бійця військовий хірург з Вінниччини Андрій Верба. Працював медик у присутності двох саперів. Операцію проводив без електрокоагуляції, оскільки граната могла здетонувати у будь-який момент.

Про поранення чоловіка дружина дізналася увечері 2 січня від його батька. Через день поїхала до Віталія у Дніпро. Туди його перевезли після операції. Вже там Юлія і дізналася про поранення та гранату, побачивши знімки.

З Дніпра військового доправили у Вінницю. Нині Віталій проходить лікування у шпиталі. На нього чекає реабілітація. Як довго триватиме лікування, поки невідомо, каже жінка.

Про війну ж чоловік ніколи нічого не розповідав. Завжди говорив, що все добре.

За підтримку Юлія вдячна рідним, друзям та односельцям. Каже, люди розуміють, наскільки важливим і цінним є те, що роблять військові — захищають країну.

Новости Украины