Постійна комісія з питань архітектури опрацювала поточні питання

Як повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради, постійна комісія у складі депутатів обласної ради заслухала звіти про виконання обласного бюджету та про використання коштів резервного фонду за 2020 рік та щодо результатів виконання плану заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Стратегії розвитку Херсонської області на період до 2020 року за підсумками 2020 року – які одноголосно було підтримано членами комісії.

 Серед питань, на які особливо звернули увагу депутати постійної комісії, була Програма збереження об’єктів культурної спадщини Херсонської області на 2021 – 2023 роки (в частині пам’яток архітектури). Доповідав з цього питання начальник управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації – головний архітектор області Григорій Ходін. У своєму виступі він зазначив, що у даній програмі управління містобудування та архітектури зробило акцент на збереженні культурної спадщини – розробити облікову документацію та паспорти на 221 пам’ятку архітектури та містобудування, виробити і розмістити охоронні дошки на них і створити електронну базу. Реконструкційні роботи не вносили в проект – адже поки що, фінансування на це не передбачено.

Чимало обговорень серед членів постійної комісії викликало питання виконання обласної програми розвитку міжнародного аеропорту «Херсон» на 2018-2020 роки. За цей період було розпочато роботи з реконструкції світло-сигнальної системи, 2 та 3 поверхів аеровокзалу, придбали техніку для обслуговування аеропорту. Аеропорт продовжує дію всіх сертифікатів, які дають дозвіл приймати та обслуговувати повітряні судна.

 «Завдяки спільним зусиллям Херсонської обласної ради, Херсонської обласної держадміністрації, Міністерства інфраструктури та керівництва комунального підприємства «Херсонські авіалінії» налагоджено співпрацю з рядом авіакомпаній, таких як: «Райнер», «Браво», «СкайАП», «Роза вітрів», що дало змогу відкрити нові авіаційні рейси: Бургас (Болгарія), Даламан (Туреччина), Катовіце (Польща) та Львів – зазначив директор Департаменту інфраструктури обласної державної адміністрації Роман Діденко. Зроблено акцент на нагальній потребі у реконструкції злітно-посадкової смуги, адже вона знаходиться в експлуатації понад 35 років і за цей час капітально не ремонтувалась, що негативно позначається на регулярності польотів повітряних суден, а також стримує розвиток авіаційних перевезень. Вартість проведення реконструкції – 320 млн грн. Робота в цьому напрямку розпочата.

Читайте також: Рада підприємців при міському голові обрала собі керманича

Источник