Продовжили дистанційне навчання у школах Херсона

У Херсоні для учнів 1-11 класів та закладів позашкільної освіти продовжили дистанційне навчання. Зазначається, що діти у віддаленому режимі продовжать навчатися до 6 листопада.У п’ятницю 29 жовтня міська комісія з питань ТЕБ та НС прийняла відповідне рішення.

«Керівникам закладів вищої освіти, які знаходяться на території міста, також рекомендовано впровадити дистанційну форму навчання з 1 по 6 листопада 2021 року», — йдеться у повідомленні. За словами в.о.заступника міського голови, на сьогодні у школах Херсона 110 учнів хворіють на коронавірус, і тенденція поки, на жаль, йде не на зменшення.

Нагадаємо, з 1 листопада у Києві усі школярі переходять на дистанційну форму навчання до поліпшення епідситуації в столиці. Садочки працюватимуть лише за умови вакцинації 100% персоналу закладу. Як повідомляв «СтопКор» раніше, Кабінет міністрів не хоче вводити локдаун в Україні, оскільки економіка тільки почала відновлюватися. Зазначається, що жорсткі карантинні обмеження будуть стримувати зростання ВВП.

Головна

Источник