Прометей у ЛЕБЛ впевнено обіграв Таллінн Калєв

Український клуб віддав супернику лише одну чверть

Прометей. Фото — prometeybc.com

Прометей у Латвійсько-естонській баскетбольній лізі здобув впевнену перемогу над Таллінн Калєв – 94:65.

Український клуб віддав опоненту лише одну чверть у матчі. Переломною у зустрічі стала третя 10-хвилинка, у якій команда Ронена Гінзбурга обіграла Калєв із рахунком 28:9.

Найкращим у складі Прометея став Ісуф Санон, який набрав 19 очок. Також варто виділити В’ячеслава Петрова, який до 15 очок додав вісім підбирань.

Прометей лідирує після 25 ігор – український клуб зазнав лише однієї поразки у чемпіонаті. Наступним суперником підопічних Гінзбурга стане Тарту Улікоол.