Пропустили у другому таймі. Футбольний клуб «Буковина» програв у матчі проти «Гірника-Спорт»

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Капітан «Буковини» Василь Гакман. Фото: ФСК «Буковина»

Футбольний клуб "Буковина" на виїзді програв у матчі проти спортивного клубу "Гірник-Спорт". Матч завершився з рахунком 0-1.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного.

Це матч 3-го туру другого етапу VBET UA Перша. "Жовто-чорні" змагаються у групі на вибування.

Перший тайм закінчився без жодного забитого м'яча. У другому – "Буковина" пропустила на 49-ій хвилині матчу. Рахунок відкрив захисник "Гірника-спорт" Семен Даценко. На 83 хвилині Денис Сорока отримав червону картку, гірники закінчували матч у меншості.

Гра відбулась 23 квітня у Горішніх Плавнях.

Через перебір жовтих карток у матчі не грали основні центральні захисники «Буковини» – Кирило Прокопчук та Артур Новотрясов. Через травму пропустив матч і півзахисник Олександр Глагола. Також за «Буковину» не зіграв півзахисник Володимир Столяр. Про це йдеться на Facebook-сторінці ФСК "Буковина".

Наступний матч "Буковина" зіграє вдома 30 квітня проти клубу "Скорук".