Псу-саперу Патрону присвятили мурал у Києві (фото)

патрон, пес-сапер патрон, мурал патрону в Києві, київські мурали Фото: patron_dsns | Пес Патрон: «Обіцяю, що коли буду в Києві — особисто помічу цю стіну!»

Це вже третій мурал, присвячений чернігівському чотирилапому саперу.

Найвідомішому псу України Патрону присвятили у столиці іменний мурал. Про це повідомляється на сторінці пса-сапера в Instagram.

Будь завжди в курсі подій разом із телеграм-каналом Быстрый Фокус.

«Ого! Художники створюють вже третій в Україні мурал із моїм зображенням. Саме цей у Києві, у парку «Відрадний». Я вам дуже вдячний! Обіцяю, що як буду у Києві — особисто помічу цю стіну 😌», — звернувся Патрон до своїх підписників.

На київському муралі талісман чернігівських піротехніків зображений у своєму іменному бронежилеті з державним прапором України.

Псу Патрону присвятили мурал у Києві [+]

Патрона зображують не тільки на муралах, а й на малюнках, мемах і навіть запустили різні товари із зображенням та використовують його обличчя в офіційному додатку «Розмінування України».

9 травня 2022 Володимир Зеленський нагородив пса-сапера медаллю «За віддану службу», а його господаря Михайла Ілльова — орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Патрон у вишиванці Патрон у вишиванці [+] Фото: Instagram patron_dsns

Нагадаємо, поки Патрон розміновує українську землю від ворожих мін, його у Каннах нагородили престижною блогерською премією, як і кота Степана з Харкова.

Також Фокус писав про українських чотирилапих символів війни. Серед яких героїчний чернігівський пес Патрон, кішка Шафа, яка вижила у зруйнованому будинку, та кіт Фенікс, який відродився з попелу.

Источник