Путіну – 70. Через що він помре

Деякі інші несподівані факти про ідеолога приниження Росії

Відео дня

Почну з найголовнішого: причина смерті російського вождя відома вже сьогодні — подавиться Україною.

До того часу він потрапить у книгу рекордів Гіннеса — за кількістю проклять на його адресу, а потім ще й отримає Шнобелівську премію.

 Проте історики на диво позитивно оцінять його вклад в демократизацію світу, оскільки:

  •  саме завдяки йому Європа здобуває енергетичну незалежність від РФ;
  •  саме Путін за допомогою невеличкої «спецоперації» показав світові, що «друга армія» — це як корова на льоду: велика, незграбна та перелякана. Наприклад, Кремль стверджує, що воює з НАТО, втрати вже складають понад 60 тис солдатів… А НАТО, насправді ще навіть не ступило на українську землю («ще навіть не починало»);
  •  лише одним мобілізаційним указом зміг зцілити частину «холопів» від телевізійного затьмарення, яке формувалося роками. В якийсь момент здавалося вже, що Путін нагадить у рот кожному росіянину, а вони дискутувамуть, це полуничне чи малинове;
  •  ненависть до бункерного фюрера обʼєднала Україну.

 Путін хоче переговорів з Зеленським, але йому вже пора готуватися до зустрічі з Бандерою.

 А ще Путін зміг посадити США та Китай за стіл переговорів, розвалив залишки так званого СНД. В результаті казахи стали молитися на Китай, азербайджанці — на Туреччину, а вірмени — на США. Навіть бацька Лука про щось здогадався і про всяк випадок почав сепаратні переговори з Пекіном про вічну дружбу.

‼️Чимало експертів вважає, що Путін думає задницею. Не виключено, бо він зробив стільки підтяжок та пластичних операцій, що ягодиці давно могли насунутися на вилиці.

І ще очікуємо, що незабаром підпише документи про приєднання Меркурія, Венери, Марса та Юпітера та відправить туди мобілізованих бойових оленеводів… Що логічно для нинішньої політика Кремля.

…Щоб він здох…

Не забудьте підписатися на «Орестократію (https://t.me/orestokratiia)»!!! 

Джерело

Новости Украины