Ранкові черги «за правами» — біля сервісного центру МВС у Вінниці збираються десятки людей

Після 24 липня, зі вступом у дію нових правил отримання водійського посвідчення у Вінниці біля сервісного центру МВС, на Ботанічній, щоранку шикуються черги бажаючих скласти практичний іспит на водіння. Якщо на здачу теорії можна зареєструватись через сайт он-лайн, то на іспит практичного водіння – лише в порядку живої черги.

За день адміністратори територіального сервісного центру за день можуть прийняти 30-35 чоловік, але охочих значно більше. Та і майбутні водії, намагаючись заощадити свій час, невимушено створюють ситуацію, що черги стають більшими.

«Громадяни, коли звертаються до сервісного центру для здачі іспитів беруть одразу два талони – на теоретичний і на практичний іспит. Потім не здають теоретичний іспит, відповідно, не з’являються на практичний іспит. Неможливо наперед визначити, складе людина теоретичний іспит, чи не складе. Якщо вона його не складає, відповідно, талон (в чергу – ред.) на практичний іспит не використовується. Громадяни, які хочуть отримати талон записатись не можуть. Процедура скасування даного талону зараз відсутня», — каже заступник начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС Петро Ставнійчук.

Фахівці сервісного центру зазначають, що черги до сервісних центрів зараз не тільки у Вінниці. Тому сподіваються, що будуть внесені корективи до нового порядку отримання посвідчення водія, якими буде передбачена можливість електронної реєстрації на практичний іспит.

Ранкові черги «за правами» - біля сервісного центру МВС у Вінниці збираються десятки людей

Нагадаємо, з 24 липня в Україні запрацювали нові правила отримання водійського посвідчення. Змінився підхід до навчання та алгоритм складання іспитів — теоретичну та практичну частини підготовки водіїв розмежували.

Источник