Ремонт у Запорізькій ШВСМ проходить відповідно до вимог Федерації плавання України

У Запорізькі області активно розбудовується спортивна інфраструктура. Так, в рамках програми Президента України “Велике будівництво” відбувається реконструкція плавального басейну “Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності”.

План проєкту було відкориговано у 2021 році. Відповідно до нього, наразі проводиться капітальний ремонт самої чаші басейну, що включає відновлення устаткування басейну (стартові тумбочки, металеві спуски, укріплення роздiльних доріжок), розробка схем трубопроводів та улаштування водовідвідних лотків, а також коригування системи вентиляції басейну з застосуванням найсучасніших рішень.

Окрім цього, було передбачено роботи з облаштування нового даху над існуючою будівлею школи та благоустрій прилеглої території та відновлення демонтованого багатофункціонального майданчика. Також вже закінчено демонтаж існуючої конструкції утеплення будiвлi, оздоблення стiн, виконано капітальний ремонт вхідної групи та проведено сучасне облаштування сауни. 

Важливим є також  те, що ремонт у Запорізькій ШВСМ проходить з використанням заходів, спрямованих на зниження витрат енергоресурсів. Окрім цього, роботи проводять відповідно до правил безбар’єрності та iнклюзивності, з урахуванням специфіки об’єкту та відповідно до вимог ДБН «Інклюзивнiсть будівель і споруд».

Важливим у процесі будівництва такого об’єкта є урахування вимог Федерації плавання України для того, щоб у майбутньому у школі могли проводити змагання вищого рівня.

Наразі у ШВСМ закінчуються загальнобудівельні роботи, проводиться улаштування каналізації, вентиляції, кондиціонування, електроосвітлення, а також відбуваються роботи з автоматизації теплового та встановлення системи вогнезахисту транзитних повітроводах і сигналізації рівня води в контрольних колодязях. 

Завершення усіх робіт у плавальному басейні планується  вже у 1 кварталі 2022 року. 

Департамент культури  та інформаційної політики

Источник

Новости Украины