В Запоріжжі перевіряють стан сфери культури: онлайн-опитування

Міністерство культури та інформаційної політики України проводить онлайн-опитування громадської думки щодо стану сфери культури. Збір даних проводитиметься до 5 березня 2022 року включно. Кожен охочий зможе відповісти на подані запитання й розповісти про стан культурної сфери на місцях. 

Результати опитування дозволять фахівцям проаналізувати стан розвитку сфери, зафіксувати та уточнити проблеми, потреби, виклики, які настають наразі перед культурою в територіальних громадах.

Дані будуть використані для коригування державної культурної політики, яка спрямована на регіони. Міністерство уточнить пріоритети та розробить шляхи їх досягнення. 

Онлайн-анкету можна знайти за посиланням тут

Довідково.

Вперше таке опитування було проведено міністерством у 2018 році. Відтоді в нормативно-правовому полі, що стосується децентралізації влади та регіональної політики, зокрема і у сфері культури, відбулось багато змін: завершилась реформа адміністративно-територіального устрою, була запроваджена реформа системи забезпечення населення культурними послугами, яка в 2022 році вже має завершитись, розпочато реформу фінансування системи забезпечення населення культурними послугами, культура стала повноправною широкою компонентою загальнодержавних стратегічних документів, таких як Державна стратегія регіонального людського розвитку на 2021 – 2027 роки, Стратегія людського розвитку тощо.

Департамент культури та інформаційної політики

Источник

Новости Украины