Рідкісний фінський бронеавтомобіль помітили на озброєнні української бригади (ФОТО)

На озброєнні 12-ї бригади спеціального призначення Національної гвардії України з’явився рідкісний фінський бронеавтомобіль PMPV MiSu.

Багатоцільову машину колісної формули 6×6 виробляє фінська компанія Protolab Oy, передає mmr.net.ua.

Бронеавтомобіль має довжину 7,44 м, ширину 2,55 м і висоту 2,7 м. Його споряджена маса становить 14 тонн, а вантажопідйомність сягає 10 тонн. Екіпаж складається з двох осіб, тоді як десантний відсік розрахований на перевезення до 10 військовослужбовців.

PMPV MiSu належить до класу MRAP та має посилений захист від мін і стрілецької зброї. За наведеними даними, рівень балістичного захисту відповідає Level 4 за STANAG 4569, а протимінний захист витримує вибух потужністю до 10 кг у тротиловому еквіваленті.

Для використання в Україні бронеавтомобіль також оснастили додатковим антидроновим захистом. Він представлений металевими решітками та гумовими екранами, які мають захищати машину від атак безпілотників.

За рух PMPV MiSu відповідає 6,7-літровий турбодизель Cummins потужністю 285 к. с. Двигун працює разом із 6-ступеневою автоматичною коробкою передач Allison. Максимальна швидкість бронеавтомобіля становить 110 км/год.

Avatar photo
Олександр Кравченко/ журналіст

Редактор та автор матеріалів ua-news.in.ua. Спеціалізується на моніторингу суспільно-політичних подій, регіональних новин та офіційних повідомлень державних органів.

Працює з відкритими джерелами інформації, займається перевіркою фактів і структуризацією новинних потоків, щоб читачі отримували зрозумілу та актуальну картину подій.

На ua-news.in.ua відповідає за оперативність публікацій, редакційну перевірку матеріалів та оновлення новин відповідно до нових даних.

Новини України