Родина з Хмельниччини застрягла на Дністрі: їх рятували водолази

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

На фото родина у власному човні, який зламався під час вечірньої прогулянки Дністром на Хмельниччині, 28 серпня 2023. Фото: ДСНС у Хмельницькій області

27 серпня о 20:30 водолази ДСНС допомогли родині, яка застрягла в акваторії Дністра через зламаний човен, дістатися берега. Нічний порятунок тривав 3,5 години. Троє пасажирів та їхня собака обійшлися лише переляком.

Про це розповів водолаз ДСНС третього водолазно-рятувального відділення Іван Рибак.

За його словами, чоловік, дружина, їхня 10-річна донька та собака вирішили влаштувати собі вечірню екскурсію на Дністрі. У Старій Ушиці вони залишили свій автомобіль, спустили власний човен на річку і відправилися на річну прогулянку. Коли почали повертатися назад, в них зламався мотор.

"Вони натрапили на якийсь предмет у воді й мотор в них зламався. А з собою не було весел. Тож вони зателефонували своїм знайомим, а ті вже зателефонували нам", — розповів водолаз.

На фото зламаний човен родини, яка відправилася на вечірню прогулянку Дністром, 28 червня 2023. Фото: Іван Рибак

Водолаз ДСНС разом із водієм на рятувальному човні відшукали загублену на річці родину за 15 хвилин. А от операція порятунку тривала 3,5 години, каже Іван Рибак.

"Десь 13 кілометрів тягнули їх. Бо вже була темна-темна ніч, ще зламаний човен в них, тому стільки часу знадобилося для порятунку", — розповів водолаз.

Родину із собакою успішно доправили до автомобіля. Усі пасажири, каже водолаз, обійшлися лише переляком.

Новости Украины