Пілоти Морської охорони в ніч на 24 липня над Ізмаїлом знищили один з ворожих шахедів, використавши український дрон-перехоплювач P1-Sun.
У ніч на 24 липня підрозділи Морської охорони Державної прикордонної служби України відбили чергову повітряну атаку на Ізмаїл. Оператори безпілотних систем у небі над Ізмаїлом знищили один з російських шахедів саме завдяки застосуванню новітньої української розробки – дрона-перехоплювача P1-Sun.
– Використання сучасних українських технологій у поєднанні з високою майстерністю операторів дало змогу оперативно нейтралізувати повітряну загрозу ще до того, як вона могла завдати шкоди, – зазначили в прес-службі відомства, показавши відео знищення шахеда. – Ефективне застосування безпілотних систем-перехоплювачів дедалі більше посилює спроможності українських Сил оборони у протидії ворожим ударним дронам. Такі технології не лише підвищують результативність боротьби з повітряними цілями, а й сприяють збереженню життя військовослужбовців і цивільного населення.
