“Розголос допоміг”: як у Рівному під час будівництва дороги мешканці відстояли своє

За інформацією: Суспільне Рівне.

Фото: Суспільне Рівне

У Рівному мешканці будинку на Київській, 65 більше не протестуватимуть проти облаштування стоянки під вікнами. Про це Суспільному повідомив представник ініціативної групи Микола Музика. Він пояснив, що із будівельниками, які будують дорогу, дійшли компромісу.

Що це за історія

Наприкінці серпня мешканці п’ятиповерхівки почали протестувати проти того, аби будівельники зайняли територію алеї під їхнім будинком та облаштували там стоянку. Людей обурювало, що вкладену кілька років тому бруківку та благоустрій зруйнують, а паркуватись тут будуть люди з сусідньої багатоповерхівки. Водночас мешканці заявляли, що не проти будівництва дороги і розуміють, що прямий виїзд із вулиць Буковинської та Вишиванка на Київську потрібен.

Фото робіт, зроблені наприкінці серпня. Фото: Суспільне Рівне

Представник фірми-підрядника пояснював, що роботи виконують згідно із затвердженим проєктом. У департаменті благоустрою зазначили, що дорогу роблять за кошти приватного інвестора, адже місто у період дії воєнного стану фінансувати такі роботи не може.

Фото робіт, зроблені наприкінці серпня. Фото: Суспільне Рівне

Коли будівельники почали зрізати першу секцію паркану, люди викликали поліцію. Долучився до врегулювання ситуації й депутат від округу Юрій Чаборай та пообіцяв сприяти, аби сторони знайшли компроміс. Після зустрічей із владою будівельники вирішили відкоригувати проєкт та відвести під стоянку менше місця.

Чи тримають слово

Зі слів мешканця Миколи Музики, станом на 23 вересня будівельники дотримали слова і не забрали більше території біля будинку.

Так було у серпні. Фото: Суспільне Рівне

Фото 23 вересня. Фото: Суспільне Рівне

“Паркінг невеликий роблять, вони трішки зайшли на нашу зелену зону і машини паркуватимуться до нашого будинку. Але і зелену зону нам лишили, тобто компроміс є і люди вже спокійно до цього ставляться. Вже там мостять плитку. Розголос допоміг”, — каже рівнянин.

Так було у серпні. Фото: Суспільне Рівне

Фото 23 вересня. Фото: Суспільне Рівне

Частину паркану тут все ж зрізали. Але, додає Микола Музика, обіцяли повернути.

“Паркан, який у нас стояв в першому ряді, нам повернуть, аби ми загородили прибудинкову територію, дитячий майданчик. Так нам пообіцяв наш депутат Чаборай”, — зазначив мешканець.

Будівельні роботи 23 вересня. Фото: Суспільне Рівне

Раніше інженер ТОВ Будальянс Груп Микола Климук розповідав Суспільному, що термін виконання робіт у них — до 10 жовтня. Після цього виїжджати на вулицю Київську можна буде лише праворуч.

Початок дороги, яка переходить з вулиці Вишиванка у напрямку Київської, 23 вересня. Фото: Суспільне Рівне

Читайте також

  • Знищив колону російської техніки за 10 хвилин. Історія військового з Рівного
  • З полону повернули вагітну медикиню з Рівненщини Мар'яну Мамонову
  • "Замовила у мами смаколики, які хотіла": сестра полонянки з Рівненщини Мар'яни Мамонової прокоментувала її повернення

Ми у Twitter