Наслідки ракетних ударів Росії по місту на Рівненщині: як їх ліквідували за місяць

За інформацією: Суспільне Рівне.

Фото: Суспільне Рівне

Житлові будинки у місті Сарни на Рівненщині, які пошкодило внаслідок ракетних ударів армії РФ, станом на 23 вересня вже відремонтували, а вікна райлікарні, що вибило ударною хвилею, майже замінили. Про це Суспільному розповіли у мерії. На ліквідацію наслідків виділяла гроші не лише місцева влада.

Більшу частину вікон Сарненської райлікарні, які вибило внаслідок ракетних ударів по місту 28 серпня, вже замінили. Усього пошкодило понад 80 вікон. За словами генерального директора закладу Олександра Нестеренка, в найближчі тижні роботи планують завершити повністю.

"Ті вікна, які вилетіли, на щастя, це були дерев'яні вікна старі. Всі вікна металопластикові, які були вставлені раніше, вони витримали. Було прийнято рішення не склити дерев'яні вікна, а поставити нові металопластикові. Це все досить оперативно робиться", — пояснює гендиректор.

Фасад Сарненської ЦРЛ. Фото: Суспільне Рівне

Покрівлю будинку родини Губень встигли перекрити повністю. Із близько трьох десятків цивільних будівель саме цю хату пошкодило найбільше.

"Дощ нам не страшний вже. Зразу на наступний день було доставлено і матеріали, і працівники прийшли. Два дні перекривали", — каже Марія Губеня.

За словами міського голови Сарн Руслана Серпенінова, ремонтні роботи вже завершили в усіх приватних і багатоквартирних будинках. На їх проведення, окрім коштів з міського бюджету, залучали також і субвенції, надані іншими містами.

"Понад три мільйони гривень. Ми отримали субвенцію від Дубенської міської ради та Львівської міської ради у розмірі відповідно по 500 тисяч гривень на ліквідацію шкоди, завданої ракетними ударами. За що дякуємо нашим друзям — дубенському і львівському міським головам, виконавчому комітету, депутатам від цих рад", — додає Руслан Серпенінов.

Що відомо

  • Увечері 28 вересня по об'єкту військової інфраструктури у Сарнах завдали чотири ракетні удари. Травмованих і жертв не було.

Читайте також

  • Знищив колону російської техніки за 10 хвилин. Історія військового з Рівного
  • З полону повернули вагітну медикиню з Рівненщини Мар'яну Мамонову
  • "Замовила у мами смаколики, які хотіла": сестра полонянки з Рівненщини Мар'яни Мамонової прокоментувала її повернення

Ми у Twitter