Розпуск виконкому: у Полтаві скликають засідання сесії, яке ініціювали депутати

За інформацією: Суспільне Полтава.

Суспільне Полтава

На 5 жовтня запланували засідання позачергової сесії Полтавської міської ради. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Мамай. Ініціювали скликання сесії 18 депутатів міської ради. Про це розповів Суспільному голова фракції "Слуга Народу" у Полтавській міській раді Юрій Бражник.

За словами Бражника, це депутати від фракцій "Слуга Народу", "Європейська Солідарність", "Рідне місто" та позафракційні депутати, які раніше були у фракції партії "Опозиційна платформа – за життя". Готовий порядок денний засідання сесії передали 26 вересня.

"У міського голови 14 днів (для того, аби скликати сесію – ред.), якщо він за 14 днів не скликає, значить тоді має скликати секретар", – каже Юрій Бражник.

На засідання позачергової сесії Полтавської міської ради підготували, зокрема, питання про розпуск виконавчого комітету та про звільнення заступника міського голови Євгена Рички.

"Справа в тому, що і виконком, і сам Ричка – це є люди, яких делегував на ці посади колаборант Кива. Він є зрадником України, ми вважаємо, що в мирному місті Полтава не місце серед людей, які приймають важливі для міста рішення, людям, яких делегував Кива", – говорить Юрій Бражник.

За його словами, аби сесія відбулася, на засіданні мають бути присутніми 22 депутати.

Новости Украины