«Сашко, я нічого не боюся»: старший син Віктора Павліка про останню розмову з померлим братом (ВІДЕО)

Старший син українського співака Віктора Павліка, 36-річний Олександр, заявив, що досі не може забути останню розмову з 21-річним братом Павлом. Юнак помер 7 серпня після дворічної боротьби з раком.

Як інформує «Obozrevatel», за словами Олександра, брат розповідав йому про дівчину, з якою познайомився в соцмережах. Також він зізнавався, що нічого не боїться, але не хоче все життя пролежати в ліжку. Такими подробицями старший син Павліка поділився в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях», яка виходить на YouTube.

«Він мені говорив: «Сашко, я нічого не боюся. Овочем я точно лежати не хочу, але я вже чекаю: хай мене або Господь туди забирає, або зробить з мене тут людину», – згадав Олександр.

Віктор Павлік з синами

Чоловік також додав, що про смерть молодшого брата дізнався від своєї дружини, коли був на гастролях. Олександр зізнався, що вони розуміли, до чого все йде.

«Розумієш, десь ми трохи й були готові до цього. І мама Павла Лора вже стільки намучилася. В день похорону було дуже важко», – сказав старший син Павліка.

За словами Олександра, вони з Павлом були дуже близькі. Досі він намагається пояснити собі, за що з його братом це все сталося.

Источник