Сергій Кондратюк: Ми маємо об’єднати зусилля і подолати наслідки негоди

За дорученням міського голови сьогодні відбулась розширена нарада щодо подолання наслідків ожеледиці під головуванням заступника міського голови Сергія Кондратюка.

Про це інформують на сайті Житомирської міської ради.

На нараді були присутні керівники управлінь житлового та комунального господарства, управління транспорту, надзвичайних ситуацій Житомирської міської ради, керівники комунальних підприємств, керуючих компаній та ОСББ.

«Ми, як місто маємо забезпечити прибирання та посипання центральних вулиць, тобто проїзної частини. Тут ситуація дещо прогнозована: залучено усю техніку, люди працюють цілодобово. Але, що стосується прибудинкових територій та провулків, там є проблеми! Це пряма відповідальність керуючих компаній та ОСББ! Ви маєте забезпечити нормальне пересування громадян! Ну невже так важко було підготуватися. Вже який день ми спостерігаємо таку погоду! Що вам для цього потрібно?! Сьогодні спеціально ще раз питаю…кому що треба, будемо допомагати! Здоров’я людей для нас — найвища цінність! Ми маємо об’єднатись і виконати свої обов’язки! «, — наголосив Сергій Кондратюк.

Представники керуючих компаній та керівники ОСББ запевнили, що вони роблять усе можливе і посипають спеціальною сумішшю прибудинкові території.

За вихідні інспекцією з благоустрою було видано 103 приписи щодо незадовільного стану прилеглих територій біля магазинів та закладів торгівлі. Також вручено 250 пам’яток щодо протиожеледних заходів. Усі, хто отримав припис у найшвидший час мають ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації.

«Також вже сьогодні хочу сказати, що завтра потік людей до об’єктів соціальної інфраструктури зросте: садочки, школи, поліклініки. Вже сьогодні підготуйтесь, хай завтра зранку усі двірники працюють на закріплених територіях, ще раз наголошую… кому що потрібно — ми забезпечимо!»,- підсумував заступник міського голови.

За інформацією управління транспорту в ніч з п’ятниці на суботу працювало три МАЗи (Глобус), 1 навантажувач, використано 2,5 т. солі.

Усю суботу та в ніч на неділю постійно працювало дві машини МАЗ, 1 ЗІЛ, 1 навантажувач, використано 15 т піскосуміші, 13 т солі і 12 т піскосуміші, 28 т солі відповідно.

Вчора, 13 грудня, з самого ранку працювало три МАЗи, 1 ЗІЛ, 1 навантажувач.

Нагадаємо, що у зв’язку з погіршенням погодних умов з 10 грудня, в комунальному підприємстві «Управління автомобільних шляхів» міської ради з метою недопущення утворення ожеледиці на вулицях міста залучено наступна техніка:

  • 3 піскорозкидачі на базі МАЗ «Глобус»;
  • 1 піскорозкидач на базі ЗІЛ 130 КДМ;
  • 2 навантажувачі.

Також для посипання тротуарів у підприємстві залучено 4 одиниці малої механізованої техніки (3 ХАКО, 1 Шмідт) та 7 підрядних організацій.

Источник