Шанси на бій з Лопесом є, – Денис Берінчик

Денис Берінчик
/ K2Promotions Ukraine

Український боксер легкої ваги Денис Берінчик не виключає, що в майбутньому проведе бій проти абсолютного чемпіона світу Теофімо Лопеса.

Джерело:

ютуб-канал «ОТДУШИВДУШУ»

Думаю, що WBO все-таки призначить бій-елімінатор

За словами Берінчика, він зможе зустрітися з Лопесом, якщо американець не змінить вагову категорію. Також Берінчику потрібно стати обов’язковим претендентом на один з титулів Лопеса.

До речі Я готовий до цього, – Берінчик зізнався, коли завершить боксерську кар’єру

Шанси на бій з Лопесом є, якщо він не змінить вагову категорію. Я думаю, що WBO все-таки призначить бій-елімінатор, або я стану офіційним претендентом. Рейтинг мій збільшується,
– сказав Денис.

Бій-елімінатор – поєдинок у якому двоє боксерів визначають претендента на титул. Зазвичай це роблять бійці з найвищим рейтингом у конкретній організації. Найкращий рейтинг Берінчика у WBO, де він посідає 3 місце.

Разом з тим, Берінчик прокоментував рівень своїх попередніх суперників.

«Звичайно, приїжджають бійці не топ-рівня. Але це не означає, що вони слабкі. Це означає, що я сильно підготувався, не дав їм жодного шансу, вбив їх в пил і прах. Набиваю собі рекорд, мішкова дієта», – зазначив Денис.

  • Денис Берінчик 21 березня впевнено переміг чилійця Хосе Санчеса. 32-річний українець вп’яте захистив титул інтернаціонального чемпіона за версією WBO.
  • Відразу після поєдинку Денис кинув виклик уродженцю Росії з ірландським громадянством Артему Лобову. Денис запропонував Лобову бій на голих кулаках.
  • Артем Лобов прийняв виклик від українця. Бійці домовилися про поєдинок, який відбудеться 19 червня.

Источник