Соболенко: Ми просто спортсмени. Решта, як я можу змінити? Це війна

Соболенко: Ми просто спортсмени. Решта, як я можу змінити? Це війна

Арина Соболенко, Getty Images

Білоруська тенісистка Аріна Соболенко вкотре заявила, що не може якось вплинути на ситуацію з війною в Україні.

«Чи змінилося щось для мене? Це складне питання, тому що все, що я хотіла сказати, можна обіграти. Складно сказати. Що саме ви маєте на увазі під «змінилося»? Ті, хто ненавидів нас раніше, я не знаю, за нашу країну, за те, звідки ми родом, вони й досі ненавидять нас. Це не змінилося, і я не думаю, що зміниться через нинішню ситуацію».

«Я щаслива, що нам дозволили грати, що WTA робить все можливе, щоб якнайкраще впоратися з цією ситуацією. Єдине, що змінилося для мене, не те, щоб я перестала думати про це, просто почала концентруватися на собі і розуміти, що я не зробила нічого поганого для України, це не моя вина, не вина російських та білоруських спортсменів».

“Ми просто спортсмени, які можуть робити те, що вони можуть і які просто займаються спортом. Це єдине, що допомагає мені зберігати концентрацію та просто грати в теніс. Решта, як я можу змінити? Це війна”.

Читайте також: ФТУ: Лукашенко вихваляється перемогою Соболенко. Його зовсім не турбує те, що вона виступає під нейтральним прапором

«Не буває, що вчора вони нас ненавидять, а сьогодні люблять, ні. Все відбувається так, як відбувається. На жаль, ніяк не можемо вплинути на ситуацію. Так, найгірше те, що люди чекають від нас чогось, а ми нічого не можемо зробити. Це найгірше у цій ситуації».

Раніше Соболенко вже коментувала військове вторгнення росії в Україну та участь у цьому конфлікті білорусі.

Нагадаємо, що на турнірі в Індіан-Уеллсі за кілька хвилин до початку зустрічі проти Соболенко українка Леся Цуренко відмовилася грати «з особистих причин».

Війна проти росії триває вже 440-й день.

Джерело

Новости Украины