Сьогодні до Кам’янського завітає народна артистка Ада Роговцева (відео)

Не пропустіть зустріч з улюбленою актрисою всіх українців, Народною артисткою України Адою Роговцевою!

30 листопада на Основній сцені кам’янського Театру ім. Л. Українки іронічна комедія «СХОЖЕ НА ЩАСТЯ», у якій Ада Миколаївна грає головну роль!

На що схоже щастя? Впродовж життя людина по різному відповідає на це питання. Але для будь-якого віку та характеру самотність — це нещастя. Вистава «Схоже на щастя» створена за п’єсою П.Пальмада та К.Дютюрона «Втікачки». Ця іронічна та трохи сумна комедія розповідає історію дивної спільної подорожі двох жінок. Обидві втекли від залежності і приреченості на непотрібність. Марго і Клод — абсолютно різні. Зустрічаються вони зовсім випадково, проте стають необхідні одна одній. Доля зводить героїнь в одному місці, звідки починається їх спільний шлях. Куди вони прийдуть? Чи розійдуться їхні дороги? Чи насправді їхня зустріч була випадковою? І чи можуть бути випадковими довіра і ніжність?

Вистава була удостоєна головної театральної премії країни «Київська пектораль», а Ада Роговцева була визнана кращою акторкою року за образ Клод.

Це легка комедія з тонкою іронією, котра торкається головних питань людських відносин та дає можливість поглянути на своє життя під іншим кутом. Режисером вистави є донька Ади Роговцевої — заслужений діяч мистецтв України Катерина Степанкова.

Початок о 17:30. Відео-запрошення дивіться тут.

Джерело

Новости Украины