Сьогодні ювілей знаменитого дніпровського футболіста та тренера Євгена Яровенка

17 серпня 60-й день народження відмічає легендарний захисник «Дніпра» заслужений майстер спорту СРСР, Олімпійський чемпіон 1988 року Євген Яровенко.

Нагадаємо, що Євген у 1979 року був запрошений в казахську команду «Фосфорит», де став грати лівим півзахисником. 1980 року був запрошений на перегляд в джамбульський «Хімік», але команді не підійшов.

У 1983 році перейшов в алма-атинський «Кайрат». Дебютував у матчі проти київського «Динамо». 1986 року став капітаном команди. У сезоні-1987 «Кайрат» посів сьоме місце в чемпіонаті СРСР, а Яровенко в списку 33-х найкращих футболістів СРСР був поставлений на 1-е місце. Валерій Лобановський запропонував перейти в київське «Динамо». Поміркувавши, Яровенко відмовив тренеру.

1989 року перейшов у дніпропетровський «Дніпро», в складі якого 1989 року здобув Кубок СРСР і срібні медалі чемпіонату.

В олімпійській збірній СРСР був на провідних ролях — зіграв у всіх відбіркових матчах до Олімпіади-1988. У фінальній стадії турніру виходив по черзі з Олексієм Чередником. Грав у фінальному матчі проти збірної Бразилії, опікувався Ромаріу. За основну збірну провів 2 матчі. Потрапити на Євро-1988 перешкодила травма.