Сьогодні мешканці Києва й області можуть чути звуки вибухів

сапери київ, піротехніки, навчання, вибухи, район Вишгороду Українські сапери проходитимуть навчання у Вишгородському районі під Києвом

30 вересня у Вишгородському районі відбуватимуться навчання саперів. Українські піротехніки тренуються ліквідувати вибухонебезпечні предмети.

Related video

Сьогодні, 30 вересня, мешканці Києва та Київської області можуть чути звуки вибухів. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Це пов’язано з тим, що на території Вишгородського району проводитимуться навчання саперів.

Як зазначають в адміністрації, в межах навчальних заходів піротехніки тренуватимуться вилучати та ліквідувати вибухонебезпечні предмети.

«Тому в деяких громадах можливі звуки вибухів», — наголошує пресслужба.

В адміністрації закликали киян бути обережними та дотримуватись заходів безпеки.

Нагадаємо, студент з України виграв $100 тис. на створення роботів для розмінування. Ігор Клименко з Київського політехнічного інституту отримає престижну премію, яка допоможе випустити спеціальні дрони у 2023 році.

Раніше Фокус писав про те, що 1 вересня Володимир Зеленський і відомий пес-сапер Патрон приїхали до школи в Ірпені. Разом із дітьми президент України урочисто погасив особливу благодійну марку «Укрпошти», присвячену Патрону.