Стаховський: Країни витрачають мільйони доларів на допомогу України, але в той же час вони платять російським спортсменам

Стаховський: Країни витрачають мільйони доларів на допомогу України, але в той же час вони платять російським спортсменам

Сергей Стаховский, фото — Getty Images

Екс-перша ракетка України, а тепер військовослужбовець ЗСУ та волонтер Сергій Стаховський, розповів про те, що після року війни в Україні російські та білоруські тенісисти все ще грають на міжнародних турнірах, і майже ніхто з них не засудив військову агресію рф.

“Ми говоримо про людей (спортсменів), які не висловили своєї позиції, які не сказали, що вони проти війни, не сказали, що вони проти вторгнення в Україну, насправді нічого не сказали”.

“Але коли є війна, це не підтримує це чи ні. Йдеться про те, чи можна вбити, чи можна прорватися в іншу країну. Тому що є країни, які дітримують, включаючи Австралію та всі інші країни, де вони змагаються».

Читайте також: “Біль і руйнування”. Стаховський показав, як зараз виглядає навчальна установа в Бахмуті (фото)

«Країни витрачають мільйони доларів, щоб допомогти Україні виграти війну, але в той же час вони сплачують мільйони доларів росіянам, які сплачують податки. Це дуже дивно”.

Раніше Стаховський розповідав про те, чому так важливо запобігти поверненню спортсменів рф та білорусі до міжнародних змагань.

У лютому Еліна Світолін та Сергій Стаховський провели майстер-клас для молодих українських тенісистів.

Сьогодні відзначається рівно один рік з моменту військового вторгнення в армію рф в Україну.

Джерело

Новости Украины