Старий урожай зібрали і новий засіяли — дружина військового на Вінниччині за кермом трактора обробляє 60 гектарів землі

На Вінниччині дружина військового господарює допоки чоловік захищає країну. Тетяна Мар’янчик встигає і 60 гектарів поля обробити, і біля власної садиби лад навести. Її чоловік – фермер, але нині він боронить землю від ворогів на півдні України. Його мобілізували в перші дні війни. Тетяна Мар’янчик тим часом, встигла урожай пшениці зібрати і вже новий засіяти. Жінка вправно керує трактором і зі всім справляється, навіть розібралась, як вдобрювати землю, чоловік порадив: «читай інструкцію!».

«В нас в оренді 60 гектарів землі. Сіємо пшеницю, соняшник, кукурудзу. Урожай хліба ми зібрали, але в цьому році він набагато менший ніж у минулому. Мені допомагає в полі зять. Виїжджаю трактором в поле, тюки соломи збирати, хлопці вантажать, я — за кермом.

Обробляти рослини гербіцидами вчилась зі сльозами на очах, але навчилась. Важко було, не розуміла, як і скільки потрібно вносити добрив, чоловік радив: «читай інструкцію!». Тепер йому прозвітувала, що добрива на наступний рік придбала. Деякі наділи землі вже виорали», — розповідає кореспонденту Вінниця.info Тетяна Мар’янчик.

Не побоялась жінка самотужки поїхати до чоловіка на лінію фронту і привітати коханого з днем народження. А добиралась туди автостопом.

«Родич, який разом з моїм чоловіком був на фронті повернувся додому на реабілітацію після поранення. От він пояснив мені, як дістатися до місяця, де служить мій чоловік. Я не стала їхати власною автівкою. До Вінниці зять завіз, із Вінниці вже зупиняла попутні машини і так дісталась до півдня України, а потім знайти чоловіка допоміг військовий. Назад їхали наші захисники і мене підвезли», — розповідає дружина фермера.

Жінка разом із чоловіком виховали трьох доньок. Родина завжди проявляла патріотизм до країни і брали участь у святкових заходах громади, їздили колоною із синьо-жовтими прапорами.

«Одна наша донька вагітна і ось – ось чекаємо на внука. Інша – здобуває фах лікаря. Ціле літо вона волонтерила у вінницькому шпиталі, має позивний «Рижуля». Вона дуже рада, що могла допомогти і підтримати наших поранених воїнів. Ми всі віримо у нашу перемогу, працюємо, хто як може», — додає Тетяна Мар’янчик.

Старий урожай зібрали і новий засіяли - дружина військового на Вінниччині за кермом трактора обробляє 60 гектарів землі

А ще жінка чекає погожої погоди аби зібрати на полі соняшник та кукурудзу та досіяти новий урожай.

Нагадаємо, 5 травня Вінниця.info розповідала, що наші українські жінки, чого не вміють, тому навчаться. Тетяна Мар’янчик в соцмережі присвятила відео коханому чоловіку Олександру, додавши текст: «Ти захищаєш наш спокій, а ми постараємося не підвести твій тил! Любимо та чекаємо з перемогою!».

Джерело