Судитимуть зрадника – уродженця Вінниччини, капітана російського корабля, який обстрілював крилатими ракетами українські міста

Працівники ДБР завершили спеціальне досудове розслідування стосовно колишнього капітана ІІ рангу військової частини із АР Крим, а нині командира російського фрегата «Адмірал Макаров». Обвинувальний акт направлено до суду.

Про це повідомляє ДБР.

У 2014 році він зрадив клятві на вірність народові України та залишився на захопленій російськими окупантами території, відмовившись передислоковуватися до Миколаївської області. Перебіжчик присягнув рф та продовжив службу в російському флоті.

У 2022 році російський корабель під його командуванням запускав крилаті ракети по Миколаєву та Одесі.

Колишній український військовий обвинувачується у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років.

Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

Йдеться про Григорія Бреєва.

Він народився у селі Кирнасівка, що в Тульчинському районі. Закінчив академію військово-морських сил імені П.С. Нахімова у Севастополі. Служив у Військово-морських силах України на посадах офіцера Південної військово-морської бази в Донузлаві та заступником командира Севастопольської військово-морської бази. А в 2014 році, під час окупації АР Крим росією, зрадив військову присягу і перейшов на бік окупанта.

Судитимуть зрадника – уродженця Вінниччини, капітана російського корабля, який обстрілював крилатими ракетами українські міста

Українська розвідка в квітні встановила, що Г. Брєєв командує фрегатом «Адмірал Макаров» Чорноморського флоту рф, з якого під безпосереднім керівництвом зрадника запускаються крилаті ракети «Калібр».

Як повідомляла редакція Вінниця.info, в червні цього року зраднику оголосили про підозру.

Джерело