Сумські спортсмени взяли участь у кубку України з вільної боротьби

За інформацією: Суспільне Суми.

Олександр Колдовський — праворуч

Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок завершися у Білій Церкві. Участь у ньому брали близько двохсот спортсменів, у тому числі й спортсмени із Сум.

“За підсумками турніру маємо одну медаль і п’яте місце серед 20-ти команд-учасниць чемпіонату”, — говорить тренер Сумської команди Руслан Тарабар.

Олександр Колдовський у ваговій категорії до 125 кг став першим у своїй вазі. Поступився у поєдинку за “бронзу” і посів четверте місце Олег Легкий (вага до 97 кг), п’ятими завершили змагання Максим Козир (вага до 61 кг), Володимир Мусієнко (вага до 74 кг) та Владислав В‘юн (вага до 125 кг). Восьмим фінішували на турнірі Дмитро Мокренко (вага до 57 кг) та Олександр Урсакі (вага до 125 кг).

• Сумчанин Дмитро Нагайцев здобув медаль на чемпіонаті України з тхеквондо.
  • Сумчанка Крістіна Ющук здобула медаль на чемпіонаті України з боксу.