Театр «ХуліGUN» покаже найінтимніші деталі стосунків перших людей: прем’єра романтичної комедії «Адам і Єва» у Вінниці

Редакції сайту 0432.ua вдалось поговорити з режисером Тарасом Мазуром та директором театру «ХуліGUN» — Олексієм Петренко. Тема нашої розмови – прем’єра вистави «Адам і Єва», яка відбудеться 8 та 15 березня о 19:00 в Галереї XXI.

Жанр вистави по-справжньому весняний – романтична комедія по мотивам творів Марка Твена, проте не поспішайте малювати у свідомості картинки з майбутньої вистави, адже не дивлячись на складові «романтична» та «комедія», акторський склад «ХуліGUNів» завжди вносить у свою творчість притаманну їм харизму, гостроту та невеличку провокативність).

Для шанувальників театрального мистецтва є чудова новина – протягом всієї весни, кожної неділі, окрім першого березня та Великодня, в Галереї XXI відбуватимуться вистави «ХуліGUNів». Колектив театру виражає велику подяку Галереї XXI за співпрацю, адже глядачі мають можливість відчути на собі справжній мистецький «бум»: окрім насолоди від самої вистави, глядачі зможуть випити смачної кави з чарівним видом на вечірню Вінницю, помилуватись арт-об’єктами та картинами і зробити фото на пам’ять з акторами театру. Це дійсно чудове місце для глядачів, які хочуть «доторкнутися» до мистецтва!

Отже, повернемось до самої вистави.

Надихнувшись творами Марка Твена, режисер Тарас Мазур створив історію, дійство якої розпочалась ще за прадавніх часів.

Що ми маємо: уособлення «чоловічого» та «жіночого» в образах Адама і Єви, історія багатогранних та складних взаємостосунків між жінкою та чоловіком від прадавніх часів до сьогодення, пікантний коктейль з емоцій, почуттів, протиріч та бажань.

Актуальність теми не має часових меж, від часів Едемського саду змінилось майже все, але відносини між чоловіком та жінкою мають ті ж особливості, відмінності, суперечки та проблеми. Ми дуже різні, але не можемо жити один без одного.

Це історія про сприйняття один одного, про розуміння, про роль емоцій та здорового глузду, це історія про всіх нас.

Вистава «Адам і Єва» — це , свого роду, інструкція для тих, хто хоче краще пізнати і зрозуміти не тільки кохану людину, а й себе самого. Точно сподобається глядачам, які вміють сприймати іншу точку зору, аналізувати та бути відвертими із собою.

Побічні дії від перегляду вистави: безліч «інсайтів», краще розуміння себе і оточуючих і, звичайно, естетична насолода від перегляду.

Специфіка простору Галереї XXI дозволить відчути всю палітру емоцій від професійної роботи акторів, адже вони знаходитимуться від глядача на відстані витягнутої руки.

Контрольний постріл від «ХуліGUNів»: вистава «Адам і Єва» щедро приправлена доволі еротичними сценами. А як інакше? Весна все таки).

Якщо коротко анонсувати цю подію, то це , мабуть, найкращий спосіб перезавантажитись, вийти із «зимової сплячки» та почати весну свідомо і з насолодою!

Акторський склад:

Олексій Головач (Гарсен із «За дверима»)

Ольга Буга (Естель із «За дверима», Анжела з «Птахи Невдахи»)

Придбати квитки на виставу «Адам і Єва»

Придбати квитки на виставу «За дверима»

Придбати квитки на виставу «Птаха Невдаха»

Режисер вистави «За дверима» — Тарас Мазур.

Закохані у театр добре знають це ім’я, адже саме Тарас є режисером таких вистав , як: «Біла Ворона», «Гамлет», «Занадто одружений таксист», «Народний Малахій», «Моя чарівна Леді» та багато інших.

Також Тарасом зрежисовано вистави у інших містах України:

«Вишневий сад» — Севастополь

«Ревізор», «Папа в павутинні», «Тевій Молочник», «Життя комах», «№13»- Біла Церква

«Шельменко Денщик» — Полтава

І це тільки невелика частина його творчості.

Весь акторський склад «ХуліGUN» — професійні актори, які грають і в інших театрах та знімаються кіно. Але це зрозуміло глядачам ще в перші хвилини вистави. Справжність та професіоналізм відчуваєш одразу, навіть якщо вперше в житті прийшов на виставу і, поки що, не встиг закохатись у театр.

Придбати квитки на виставу «Адам і Єва»

Придбати квитки на виставу «За дверима»

Придбати квитки на виставу «Птаха Невдаха»

Источник